پیامک پولساز !


عده زیادی از افراد هستند که تمایل به همکاری در فروش سامانه پیامک دارند اما نمی توانند خدمات پشتیبانی بدهند یا روش بازاریابی خوبی ندارند و ...برای کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش باید مراحل زیر را طی نمایید :

1:پس از ورود به سامانه پیامک به بخش همکاری در فروش در منوهای سمت چپ مراجعه نمایید.

2:به بخش تنظیمات کلید واژه مراجعه نمایید و یک کلمه کلیدی مثل sms برای خودتان با شماره 3000588801تعیین نمایید .

3:خودتان یک پنل اس ام اس از نت پایدار داشته باشید ، در صورتی که هنوز کاربر ما نشده اید عدد 1 را به شماره 3000588801ارسال نمایید.

4:تبلیغ کنید یا به دیگران بگویید که با ارسال کلمه مثلا sms به شماره 3000588801صاحب سامانه پیامک رایگان شوند .

 
 
 

مزیت های طرح نسبت به داشتن یک پنل نمایندگی مستقلاستفاده از برند smsnetpaydar.ir برای جذب مشتریان

نداشتن مسئولیت در قبال ارسال های کاربران

سریع و ساده بودن فعالسازی پنل توسط کاربران

عدم نیاز به سایت ، وبلاگ و ... برای فروش سامانه پیامک

عدم نیاز به سرمایه گذاری برای خرید و فروش شارژ پیامک

عدم نیاز به دفتر کار و تلفن برای ارایه خدمات پشتیبانی و فروش

عدم نیاز به پشتیبانی دادن و پاسخگویی به تیکت ها و تماس های تلفنی

 
 

سود شما

درصد سود شما از سود فروش پیامک به میزان 30 درصد ، از فعالسازی ماژول ها توسط کاربران 30 درصد و از فروش شماره های پیامکی 10 درصد می باشد که این درصد با توجه به کارکرد شما قابل افزایش می باشد. نحوه دریافت سود شما به این صورت است که وارد بخش همکاری در فروش می شوید و از منوی درخواست تسویه حساب نقدی ، درخواست تسویه حساب می دهید و مبلغ سود شما به حساب بانکی شما ظرف مدت 24 ساعت واریز خواهد شد (در اولین روز اداری بعد از درخواست)

نحوه کسب در آمد

از اینجا به بعد کلیه خدمات پشتیبانی و مسئولیت های ارسال کاربران و ... با نت پایدار بوده و اگر کاربر نیاز به خدمات پشتیبانی داشت باید با شماره 05138582940 تماس بگیرد یا از طریق بخش پشتیبانی داخل سامانه پیامک تیکت بزند تا کارشناسان ایده پردازان پاسخگو باشند . نحوه فروش و تبلیغات به این صورت است که شما باید در شبکه های مجازی ، اینترنت یا چاپ تراکت و ... از دیگران بخواهید که با ارسال کلمه کلیدی شما پنل اس ام اس رایگان داشته باشند . میزان سرمایه گذاری شما در این طرح 0 ریال می باشد